O nas
Ubezpieczenia Zdalnie.
Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń przygotowaliśmy rozwiązanie idealnie i zdalnie łączące potrzeby rodziców, dzieci oraz nauczycieli. Dzięki wynegocjowanym przez nas programom zapewniamy swobodę wyboru składek w zakresach ubezpieczenia dostosowanego do wieku Twojej pociechy. Ubezpieczamy dzieci od dnia narodzin aż do ukończenia studiów.
Pomyśleliśmy także o bezpieczeństwie każdej mamy i każdego taty – dzięki temu możesz wykupić na preferencyjnych warunkach ubezpieczenie także dla siebie. W oparciu o własne, rodzicielskie doświadczenia zaprojektowaliśmy ubezpieczenie OC, które oszczędzi Twój portfel na wypadek szkody wyrządzonej komuś przez dziecko. Dbamy o to by nasze ubezpieczenia chroniły wszystko co dla Ciebie ważne.
Szanujemy Twój czas - w ciągu kilku minut możesz ubezpieczyć całą swoją rodzinę!
Wygodnie, szybko, zdalnie.
Rodzinna Marka Roku 2019
Nasz parter w programie NNW Dziecka to lider w zakresie ubezpieczeń szkolnych, któremu w ciągu 20 lat zaufało prawie 2 mln klientów
Nasz sklep
To my, Zespół Totalnie Zdalnie. Nowi Zdalnie, ale z wielkim doświadczeniem w realu. Jeśli jeszcze nas nie znasz, pewnie zastanawiasz się z jakiego powodu warto nam zaufać i dlaczego korzystając właśnie z naszych ubezpieczeń będzie bezpieczniej?
To proste. Bo z doświadczenia wiemy jak ważne jest dobre ubezpieczenie. Takie, które w trudnej sytuacji zapewnia realną pomoc, a nie tylko numer polisy. Jak ważne jest by uczyć się, bawić i pracować bezpiecznie. Zapewniamy to sobie, a także naszym Klientom.
Starannie przeanalizowaliśmy dostępne na rynku opcje i „uszyliśmy na miarę” rozwiązanie które chroni nie tylko dziecko, ale także rodziców.
Ten wyjątkowy program na rok 2020/2021 po pierwsze pozwala rodzicom swobodnie wybrać zakres preferowanego ubezpieczenia oraz składkę jaką chce zapłacić. Zapewniamy swobodę decyzji. Choć pamiętajmy, że w razie wypadku wysokość świadczenia wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki. Zachęcamy do przeanalizowania opcji i decyzji czy jednorazowa składka w wysokości 120 zł rzeczywiście tak bardzo obciąży budżet domowy? Jeśli tak, mamy opcje za 47 zł czy 70 zł. To Twoja decyzja. Pamiętaj, że nie jesteś zobligowany by korzystać z oferty przedstawionej w żłobku, przedszkolu czy szkole. Polecamy się także uwadze rodziców dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do żłobka lub placówki oświatowej. Maluchy pozostające w domu, pod opieką mamy, babci czy niani, także powinny mieć możliwość ochrony ubezpieczeniowej.
Warianty i zakres ochrony dopasowaliśmy do wieku dziecka - nigdzie indziej nie znajdziesz takiego zestawu świadczeń. Przykładowo ubezpieczenie najmłodszych dzieci uwzględnia interwencję lekarza, który usunie ciało obce z nosa lub ucha (zwykle to klocek...). Dodaliśmy także wypłatę za pobyt w szpitalu z powodu choroby, w tym zatrucia pokarmowego oraz dla rodzica z tytułu opieki nad chorym dzieckiem. Maturzystów ubezpieczamy aż na 13 miesięcy, ponieważ ich ochrona ubezpieczeniowa na studiach zacznie się od października. Wiemy, że aktywność dzieci czasami może wymknąć się spod kontroli - dlatego dopisaliśmy ubezpieczenie OC Rodzica, które przyda się jeśli dziecko nieumyślnie zniszczyło czyjąś własność lub zraniło drugą. A studentom dodaliśmy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) na praktykach. Od lat jesteśmy w “sezonie na kleszcza”. Powrót ze spaceru możemy zakończyć z niechcianym towarzyszem - zwrócimy w takiej sytuacji pieniądze za usunięcie kleszcza, jego przebadanie oraz koszt leczenia antybiotykami. Czy znasz inne oferty dające Ci taką swobodę wyboru i dopasowane do Tego czego potrzebujesz? Z pewnością nie.
Drugi istotny dla nas obszar to ochrona rodziców. Zapraszamy mamę, zapraszamy tatę by zaopiekowali się także sobą. Jesteście najważniejsi dla swoich dzieci i bliskich. Trzy kluczowe opcje ubezpieczeniowe jakie dajemy im do dyspozycji to:
  • ochrona na wypadek nieszczęśliwego wypadku uwzględniająca wypłatę świadczeń za uszczerbek na zdrowiu i pobyt w szpitalu
  • pomoc medyczna pozwalająca na podjęcie prywatnego leczenia i rehabilitacji które zostanie zorganizowane i opłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które chroni ich portfele na wypadek szkody wyrządzonej przez domowników (oraz psa).
Dlaczego ubezpieczenie mamy i taty? Większość rodziców korzysta z grupowego ubezpieczenia na życie w pracy. Nasze zdrowie i życie jest jednak chronione inaczej niż samochód. Możemy mieć kilka polis i w razie potrzeby z każdej z nich otrzymamy wypłatę odszkodowania. Innymi słowy - nasz program przy jednorazowej, niewielkiej składce (do 200 zł) pozwala podwoić wypłacone kwoty w pokrywających z innymi ubezpieczeniami zakresach. Jeśli za złamanie ręki dostanę z ubezpieczenia w pracy 5% uszczerbku i 2000 zł, to w naszym ubezpieczeniu NNW za 5% otrzymam 2800 zł. Czy warto? Raczej tak.
Pamiętaliśmy także o pracownikach oświaty - przygotowana dla nich oferta pozwala doubezpieczyć się w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej w pracy.
Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki jak korzystać z polisy, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.
W przypadku szkody, pokierujemy Cię tak, by sprawnie i jak najszybciej dopełnić formalności w kontakcie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Co ważne, pracujemy na pełnej tabeli uszczerbkowej, która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron).
Pomyśl ile warte jest dla Ciebie zdrowie i komfort szybkiego dostępu do lekarza czy rehabilitacji. Pomyśl ile wydałeś na ochronę siebie w minionym roku. A ile wydałeś wczoraj na zakupy? Analizuj, decyduj i kup czego potrzebujesz. W przypadku gdy zdecydujesz się na zakup ubezpieczeń do końca sierpnia otrzymasz od nas dodatkowy rabat :).
Jeśli podoba Ci się nasz pomysł na połączenie ochrony dziecka i rodzica, poleć nas znajomym.
Bądźmy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj