O nas

To my, Zespół Ubezpieczenia Zdalnie. Zdalni, ale także z wielkim doświadczeniem w realu. Jeśli jeszcze nas nie znasz, pewnie zastanawiasz się z jakiego powodu warto nam zaufać i dlaczego korzystając właśnie z naszych ubezpieczeń i usług będzie bezpieczniej i wygodniej?
To proste.
Z doświadczenia wiemy jak ważne jest dobre ubezpieczenie. Takie, które w trudnej sytuacji zapewnia realną pomoc, a nie tylko numer polisy. Jak ważne jest by uczyć się, bawić i pracować bezpiecznie. Zapewniamy to sobie, a także naszym Klientom.
Na bieżąco śledzimy to, co się dzieje zarówno jeśli chodzi o rynek ubezpieczeń i świadczeń ochronnych, jak również wsłuchujemy się w głosy naszych Klientów. Starannie analizujemy dostępne na rynku opcje i we współpracy z różnymi Partnerami „szyjemy na miarę” najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.
Nasz flagowy produkt to ubezpieczenie szkolne. Przygotowując ubezpieczenie nnw dziecka wzięliśmy pod uwage ryzyka zwiazane z ich wiekiem. Tym samym w naszej ofercie znajdziesz zarówno ubezpieczenie dziecka w przedszkolu jak i ubezpieczenie dla studentów. Ubezpieczając drugie i kolejne dziecko otrzymasz 25% zniżki.
Ubezpieczenie nnw co to? - zastanawiają się młodzi rodzice. Czy mogą wykupić ubezpieczenie dla malutkiego dziecka, czy muszą czekać aż pójdzie do żłobka czy przedszkola? Nasz program nnw dla dzieci pozwala rodzicom swobodnie wybrać zakres preferowanego ubezpieczenia oraz składkę jaką chce zapłacić. To my, rodzice, wiemy najlepiej co jest dobre dla naszych dzieci, sami zatem decydujmy o zakresie ich ochrony. Pamiętajmy przy tym, że w razie wypadku zakres ubezpieczenia i wysokość odszkodowania wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki. Zachęcamy do przeanalizowania przygotowanych przez nas wariantów i podjęcia decyzji czy jednorazowa składka w wysokości 120 zł rzeczywiście tak bardzo obciąży budżet domowy? Jeśli tak, mamy również opcje tańsze. Pamiętaj, że nie jesteś zobligowany by korzystać z oferty przedstawionej w żłobku, przedszkolu czy szkole. Nie musisz też czekać aż maluszek podrośnie. Możesz ubezpieczyć dziecko, które zostaje w domu pod Twoją opieką, dziadków czy niani, już od 1 miesiąca życia. 
Polisa NNW pomaga poradzić sobie nie tylko z następstwami nieszczęśliwych wypadków, ale także chorób. Dodatkowo uwzględnia ciekawy pakiet assistance, dzięki któremu możemy wezwać lekarza do domu. 
Sprawdź nasze unikalne świadczenia!
  • Pobyt w szpitalu także w wyniku choroby dziecka i podwyższone świadczenie dla COVID -19
  • Podwyższone odszkodowanie za wypadek na hulajnodze.
  • Odrębna tabela dla złamań, zwichnięć i skręceń.
  • Odszkodowanie za utratę zęba stałego lub mlecznego.
  • Zwrot kosztów prywatnego leczenia i rehabilitacji, w tym m.in. rezonans/tomograf i leki.
  • Pomoc psychologa min.  jeśli dziecko zostało ofiarą cybermobbingu.
  • Domowa wizyta lekarza w ramach Assistance Medycznego.
  • Zwrot kosztów naprawy okularów uszkodzonych w wyniku NW.
Pomyśl ile warte jest dla Ciebie zdrowie Twoich dzieci i komfort szybkiego dostępu do lekarza czy rehabilitacji. Pomyśl ile wydałeś na ochronę rodziny w minionym roku. A ile wydałeś wczoraj na zakupy? Analizuj, decyduj i kup czego potrzebujesz. I poleć nas znajomym…
Pozdrawiamy, Zespół Ubezpieczenia Zdalnie

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj