Ubezpiecz dziecko we własnym zakresie - to się zawsze bardziej opłaca. Sprawdź dlaczego?

Dzieci to często najbardziej ruchliwy element krajobrazu. Mimo Twojej czujności wypadki się po prostu zdarzają. Nie możesz ich wykluczyć, ale możesz zapewnić sobie wsparcie w takiej sytuacji.

Część rodziców traktuje ubezpieczenie swojego dziecka, jako oczywistą oczywistość. Część, co roku zastanawia się czy to zrobić. Cześć rezygnuje z takiego zakupu. Padają różne argumenty: to obowiązek szkoły by zapewnić dziecku bezpieczeństwo; płacę i nic z tego nie ma lub też płacę, ale jak coś się stało to wypłata świadczenia jest bardzo niewielka (więc nie warto). Co kieruje więc rodzicami, którzy korzystają z naszej ochrony dla swoich pociech?

  • Ubezpieczenie działa przez całą dobę i na całym świecie – w szkole, w domu, na wakacjach.
  • Możesz chronić swoje dziecko nawet, jeśli nie chodzi jeszcze do żłobka czy przedszkola.
  • Ubezpieczenie obejmuje nie tylko wypadki, ale także choroby. To ważne, szczególnie w przypadku młodszych dzieci.
  • Sam decydujesz, na jaką sumę ubezpieczyć dziecko. Za to samo zdarzenie np. złamanie palca, możesz otrzymać 150 zł lub nawet 500 zł za 1% uszczerbku na zdrowiu.
  • Zwrot kosztów prywatnego leczenia i rehabilitacji daje Ci większą swobodę decyzji i pozwala na szybszy powrót dziecka do zdrowia.
  • Wyczynowe uprawianie sportów objęte jest zakresem ubezpieczenia bez dodatkowych opłat.
  • Możesz od razu ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci, a po dokonaniu płatności automatycznie otrzymujesz na maila polisę z wyszczególnionym zakresem świadczeń.

Pamiętaj także, że nawet, jeśli szkoła Twojego dziecka rekomenduje jakieś ubezpieczenie, to wyłącznie Twoja decyzja gdzie dokonasz zakupu. Korzystając z naszych propozycji płacisz tylko za ubezpieczenie, bez powiększania składki o „darowiznę” na rzecz szkoły.

Dodatkowo możesz ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przez dziecko lub dokupić ubezpieczenie NNW dla siebie połączone z opieką medyczną. Pora na Twój wybór!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj