TOP 3 świadczeń w Assistance! Sprawdź co może być dla Ciebie przydatne.

Prawdopodobnie większość Twoich polis ubezpieczeniowych zawiera świadczenie „Assistance”. O ile przy ubezpieczeniu samochodu jego zakres jest jasny, to przy pozostałych ubezpieczeniach już niekoniecznie. Assistance ma ułatwić Ci życie. Aby tak się stało, musisz wiedzieć co obejmuje jego zakres. Warto zapoznać się ze szczegółami w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Spokojnie to tylko kilka akapitów! Ale ważnych.

Czy wiesz, że jeśli Twoje dziecko się poważnie zrani, oparzy lub skręci kostkę nie musisz jechać na SOR i czekać tam w wielogodzinnych kolejkach? O wiele wygodniej i szybciej będzie jeśli skontaktujesz się z Centrum Assistance i wezwiesz lekarza do domu (lub innego miejsca w którym przebywacie). Masz do tego prawo. I nic za to nie płacisz!

Jeśli dziecko ma zlecone zastrzyki np. przeciwzakrzepowe, zajmiemy się organizacją i pokryciem kosztów wizyt pielęgniarki. To samo w przypadku gdy nie masz jak dostać się do przychodzi czy szpitala – zorganizujemy dla Was transport. Jeśli w wyniku wypadku dziecko przez dłuży czas nie mogło uczęszczać na zajęcia, pokryjemy koszty korepetycji. To tylko kilka przykładów sytuacji w których Assistance może się przydać.

Na koniec wspomnimy o jeszcze jednej opcji. Zorientowałeś się kiedyś, że wiedza informatyczna Twojej pociechy wykracza znacząco poza Twoją? Że nie do końca rozumiesz co właściwie dziecko robi na komputerze, z jakich stron i aplikacji korzysta? Jeśli masz wątpliwości, a chcesz zachować kontrolę to możesz skorzystać z Pomocy Informatycznej. Specjalista zdalnie pomoże Ci w sprawdzeniu poziomu bezpieczeństwa komputera lub pomoże w ustawieniu kontroli rodzicielskiej. W razie potrzeby wspomoże przy konfiguracji programu pocztowego, instalacji lub deinstalacji oprogramowania. Korzystaj, nie każdy zna się na wszystkim!

Pamiętaj, że korzystając z pakietu Assistance EDU PLUS musisz to zawsze zrobić w porozumieniu z Centrum Assistans które działa przez całą dobę. Konsultant zorganizuje usługę np. przyjazd pielęgniarki lub wyrazi zgodę na organizację takiej wizyty przez Ciebie i rozliczenie poniesionych kosztów w późniejszym terminie.

Oby nie było potrzebne. Ale warto wiedzieć.

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj