Paulina Smaszcz o sile MAM

Nasze zaproszenie przyjęła Paulina Smaszcz -mama, coach, mentor, Kobieta Petarda 

https://www.youtube.com/watch?v=0IFf8LTEcZQ&t=308s

Paulina opowiedziała nam o tym, co zmieniło w jej życiu macierzyństwo, jak wspierać dzieci w ich rozwoju, jak dbać o ich bezpieczeństwo.  

Zobaczcie sami co powiedziała Paulina Smaszcz  w rozmowie z Magdą Huczek.  

Zapraszamy do obejrzenia 1 odcinka z serii naszych wywiadów eksperckich.   

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj