Zgłoś zdarzenie
Jasiek złamał rękę. Po wizycie na SOR założono mu gips na 4 tygodnie. Po tym czasie na szczęście okazało się, że wszystko ładnie się zrosło i nie ma nawet potrzeby rehabilitacji. Leczenie zostało zakończone a rodzie chcą zgłosić szkodę.
Mogą to zrobić:
Do zgłoszenia szkody będą potrzebne:
  • Numer polisy.
  • Data i opis wypadku.
  • Numer konta do przelewu przyznanych świadczeń.
  • Kopie dokumentacji medycznej z diagnozą i opisem przebiegu leczenia.
  • Kopie zleceń lekarskich dotyczących badań, konsultacji lekarskich, zabiegów, rehabilitacji lub zakupu wyrobów medycznych, których koszty zostały pokryte we własnym zakresie.
  • Oryginały rachunków lub faktur na w/w usługi wystawionych na Ubezpieczonego (dziecko).
  • W przypadku pobytu w szpitalu z powodu NNW lub choroby: kartę informacyjną ze szpitala.
  • W przypadku pobytu rodzica w szpitalu z powodu opieki nad chorym dzieckiem: oświadczenie rodzica (wzór).
  • W przypadku zdarzenia z interwencją policji: kopię notatki policyjnej.
Zaznacz w formularzu zgodę na kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie likwidacji zgłoszonej szkody. W razie braków w złożonej dokumentacji przyspieszy to proces.
Szkodę można zgłosić w ciągu 3 lat od daty zdarzenia. Ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność wyłączenie za zdarzenia, które nastąpiły po zawarciu umowy ubezpieczenia.
Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma 30 dni na wydanie decyzji.

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj