O nas

Totalnie Zdalnie! Dzisiaj chcemy mieć wszystko dostępne na już, sami zdecydować, przeanalizować i kupić produkt lub usługę, która spełni nasze oczekiwania. A to wszystko zdalnie, wygodnie i zawsze, kiedy potrzebujemy.
U nas właśnie tak jest.
Z doświadczenia wiemy jak ważne jest dobre ubezpieczenie. Takie, które w trudnej sytuacji zapewnia realną pomoc, a nie tylko numer polisy. Jak ważne jest, by uczyć się, bawić i pracować bezpiecznie.
Dlatego na naszej platformie znajdziesz reklamy produktów naszych Partnerów, co do których jesteśmy przekonani, że warto o nich mówić.
Na bieżąco śledzimy to, co się dzieje zarówno, jeśli chodzi o rynek ubezpieczeń i świadczeń ochronnych, jak również wsłuchujemy się w głosy naszych Klientów. Starannie analizujemy dostępne na rynku opcje i zapraszamy do współpracy tylko tych Partnerów, których produktom ufamy i uważamy, że warto je reklamować i promować.
Dlaczego tak nam zależy, żeby mówić, promować i reklamować ubezpieczenie szkolne? Bo sami będąc rodzicami, chcemy, żeby oferta dla tych których kochamy najbardziej była kompleksowa i doskonała.
Młodzi rodzice zastanawiają się, czy i do czego potrzebne im NNW dla dziecka? Czy mogą wykupić ubezpieczenie dla malutkiego dziecka, czy muszą czekać aż pójdzie do żłobka czy przedszkola? Chubb, Towarzystwo Ubezpieczeniowe, ma ofertę dla wszystkich dzieciaków i pozwala rodzicom swobodnie wybrać zakres preferowanego ubezpieczenia oraz składkę jaką chcą zapłacić. My, rodzice, wiemy najlepiej co jest dobre dla naszych dzieci. Sami zatem decydujmy o zakresie ich ochrony. Pamiętajmy przy tym, że w razie wypadku zakres ubezpieczenia i wysokość odszkodowania wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki.
Pamiętaj, że nie jesteś zobligowany by korzystać z oferty przedstawionej w żłobku, przedszkolu czy szkole. Nie musisz też czekać, aż maluszek podrośnie. Możesz ubezpieczyć dziecko, które zostaje w domu pod Twoją opieką, dziadków czy niani, już od urodzenia.
Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że macierzyństwo to nie tylko ogromna radość, ale również ciężka praca. Tym spośród Was, które dokładają wszelkich starań by stać się Mamami na medal z pomocą przychodzi nasz partner – Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europ Assistance. Uszyte na miarę ubezpieczenie „Mama i Dziecko” poda Wam pomocną dłoń w krytycznej potrzebie, odciążając Was w codziennych wyzwaniach. Jeśli Waszą pociechę – odpukać – zaczną nękać kłopoty zdrowotne, pakiet ubezpieczeniowy zapewni jej wizyty domowe lekarza oraz pielęgniarek, dostawę leków oraz dodatkową opiekę. Opłaci również korepetycje, dzięki którym Dziecko w błyskawicznym tempie nadrobi szkolne zaległości spowodowane chorobą.
Z ubezpieczeniem „Mama i Dziecko” nigdy nie będziecie musiały zawracać już sobie głowy domowymi awariami i motoryzacyjnymi perypetiami. Pakiety „Złota rączka” i „Moje auto” wybawią Was w potrzebie i zapewnią wsparcie w nagłych sytuacjach. Tak, abyście zamiast zamartwiać się uszkodzoną rurą lub pustym bakiem, mogły całą uwagę skupić na tym, co najważniejsze. Dzięki ubezpieczeniu Europ Assistance nie będziecie musiały martwić się również światem cyfrowym – pakiet „Pomoc IT” sprawi, że w Internecie nie zagrozi Wam żadna krzywda!
Wszyscy dobrze wiemy, jak długo trzeba czasem czekać na kontakt z lekarzem. Co jednak począć, gdy mierzymy się z nagłym wypadkiem lub nieoczekiwaną chorobą? Jeśli nie chcecie niecierpliwie wyczekiwać w kolejce na korytarzu przychodni lub godzinami wsłuchiwać się w muzyczkę w oczekiwaniu na swoją kolej na linii, skorzystajcie z oferty naszego partnera e-Doktor24. Dzięki specjalnemu pakietowi „Telemedycyna” za niewielką cenę otrzymacie dostęp do telefonicznych konsultacji z aż 14 specjalistami, którzy spełnią wszystkie Wasze zdrowotne potrzeby. Niezależnie od tego, czy potrzeba Wam zwolnienia lub recepty, czy potrzebujecie po prostu porady doktorskiej – lekarze z e-Doktor24 staną na straży Waszego zdrowia nawet w późnych godzinach nocnych.
Z Waszym zdrowiem wszystko w porządku, ale koszmar biurokracji doprowadza Was do rozpaczy? Z pakietem „Prawnik na telefon” oferowanym przez naszego partnera Availo wypełnienie nawet najbardziej zawiłych dokumentów to pestka. Zamiast samemu rwać sobie włosy z głowy nad podatkami lub sprawami sądowymi skorzystajcie ze wsparcia adwokatów i radców prawnych, którzy zapewnią Wam telefoniczną pomoc w dowolnej sytuacji. Nawet nieznajomość prawa nie zaszkodzi Wam pod czujną opieką doradców Availo.
Pozdrawiamy, Zespół Zdalnie
 

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj