MICHALINA GRZESIAK Influencerka Krystyno nie denerwuj Matki

Poniższy materiał marketingowy ma charakter archiwalny i dotyczy produktów dystrybuowanych przez ubezpieczeniazdalnie.pl w przeszłości. W związku z tym nie dotyczy ochrony ubezpieczeniowej oferowanej począwszy od 2 września 2022 roku w ramach grupowych umów ubezpieczenia zawartych pomiędzy ubezpieczycielem Chubb European Group SE Spółka Europejska Oddział w Polsce, a ubezpieczającym Bliżej Ubezpieczeń sp. z o.o.

Michalina Grzesiak, Mama, blogerka znana z Instagrama Krystyno nie denerwuj Matki

Kocha Dzieci, Męża i Łódź.

Uwierzyła w sens naszego projektu i budowania u rodziców świadomości, jak ważne i potrzebne jest ubezpieczenie dla dziecka

i opowiedziała o tym żywiołowo

https://www.instagram.com/stories/highlights/17931985966662685/            

 

Cóż to był za Live

Wspólnie z Magdą Huczek, naszym ekespertem Zdalnie przeprowadziły super live'a. Dziękujemy za wszystkie pytania, które Państwo zadaliście.

Zgodnie z obietnicą przesyłam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kto pyta ten wie

 

Czy to jest NNW, czy ubezpieczenie na życie?

Produkty na naszej stronie www.ubezpieczeniazdalnie.pl to produkty NNW rozszerzone o poważne zachorowania, pobyt w szpitalu z powodu choroby, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji i szeroki zakres assistance.

 

Można wybrać z różnych ubezpieczeń ofertę? Indywidualne czy grupowe?

Nasza przewaga nad porównywarkami jest taka, że negocjujemy nasze produkty z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i innymi dostawcami i oddajemy Państwu produkt, naszym zdaniem, o najlepszym zakresie przy proponowanej cenie. Na przykład na produkt UbezpieczONA złożyły się najlepsze świadczenia aż 4 partnerów. Ubezpieczenie jest indywidualne, każdy ubezpieczony sam wybiera wariant w jakim chce być objęty ochroną i otrzymuje indywidualny imienny certyfikat. Cena została wynegocjowana grupowo i przystępując do ubezpieczenia przystępuje się do grupy.

 

Co to za firmy ubezpieczeniowe? Różne?

W produkcie NNW Dzieci ochrony udziela SIGNAL IDUNA Polska, za assistance odpowiada Europ Assistance. A w produkcie UbezpieczONA i UbezpieczONy mamy jeszcze porady telemedyczne w tym e-recepta i e-zwolnienie realizowane z E-Doktor 24, a ochronę prawną z Availo.

 

Babcia też może kupić?

Oczywiście, każda osoba dorosła może kupić ubezpieczenie dla dziecka, oczywiście pod warunkiem, że zna PESEL. Bardzo często dziadkowie ubezpieczają swoje wnuki, co nas niezmiernie cieszy.

 

Czy to u Was widziałam u Herosów?

Tak, u nas. Współpracujemy z Fundacją Herosi, bo uważamy, że robią wyjątkowe rzeczy dla dzieci chorych onkologicznie. Każdy kto kupi ubezpieczenie i wpisze kod Herosi otrzyma 5% zniżki na całe zakupy (oczywiście +25% na drugie i kolejne dziecko) a my Fundacji w formie darowizny przekażemy aż 15% składki.

 

Miałam taki zapis w polisie o leczeniu i rehabilitacji. Miałam faktury. Odrzucili, bo w moim mieście jest SOR i tam powinnam się była zgłosić z dzieckiem.

W Naszych Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia nie ma takiego zapisu, który uniemożliwiłby wizytę prywatną w przypadku kiedy w miejscowości jest SOR. To jest decyzja rodzica jak chce leczyć swoje dziecko po wypadku.

 

Czym jest assistance?

Assistance, to rodzaj ubezpieczenia dobrowolnego, który zapewnia ubezpieczonym określony w zakresie rodzaj pomocy. Centrum Alarmowe organizuje pomoc i pokrywa jej koszty. W naszym NNW mamy: Wizyty domowe lekarza i pielęgniarki, dowóz leków i transport medyczny. Pomoc psychologa. Korepetycje, oraz ochronę w sieci a w niej - blokada rodzicielska, IT Monitoring i ochrona reputacji w sieci.

 

Czy assistance jest dodatkowo płatny?

W naszym NNW Dzieci Assistance wchodzi w zakres ubezpieczenia i zawiera się w cenie składki. Mamy również inny produkt Assistance Mama i Dziecko, o dużo szerszym zakresie i można go również dokupić.

 

Wizyta lekarza po wypadku w domu, ile godzin na realizację?

Centrum Assistance umawia taką wizytę niezwłocznie.

 

Czy będąc rezydentem innego kraju niż Polska mogę ubezpieczyć się w Polsce?

Oczywiście że może obcokrajowiec ubezpieczyć dziecko. W przypadku jeśli dziecko nie ma numeru PESEL zaznacza na stronie chec box obcokrajowiec i podaje numer dokumentu, na podstawie którego dziecko przebywa w Polsce.

 

Przewlekła choroba, wypłata za pobyt w szpitalu, czy za śmierć, albo operacje też?

Przy chorobach przewlekłych mamy 90 dni świadczenia za pobyt w szpitalu, płatne za każdy dzień pobytu. W przypadku pobyty w szpitalu jest karencja 14 dniowa, zatem dzieci ubezpieczone do końca września, które mają ochronę od 1 września będą miały świadczenie płatne od 15 września jeśli trafią do szpitala. Nie ma w zakresie operacji ani śmierci w wyniku choroby. Jest natomiast świadczenie jednorazowe za poważne zachorowanie, jeśli nastąpi ono w okresie ochrony.

 

Onkologiczne dzieci też?

Tak, dzieci ze zdiagnozowaną przed zawarciem ochrony chorobą onkologiczną, mają świadczenie za  pobyt w szpitalu z tytułu choroby onkologicznej.

 

Bólowe, ile wizyt musi być udokumentowane?

Przy świadczeniu “Interwencja lekarska” zwanym potocznie “bólowym” konieczna jest tylko jedna wizyta lekarska. Ważne jest również, że w naszej ochronie, żeby zgłosić szkodę, nie ma konieczności tak zwanej wizyty na zakończenie leczenia.

 

Czy takie ubezpieczenie może zawierać szkody np. jak dziecko wjedzie rowerem w auto na parkingu i je zarysuje?

Nasze ubezpieczenie nie zawiera tego typu świadczeń, głównie dlatego, że w poprzednich latach Klienci z nich nie korzystali, bo większość rodziców i tak wykupuje OC w życiu prywatnym, na przykład przy ubezpieczeniu mieszkania i wówczas tego typu szkody są likwidowane z tego ubezpieczenia.

 

Czy można ubezpieczyć dziecko, gdy ma indywidualne co miesiąc opłacane ubezpieczenie?

Oczywiście że tak. Ubezpieczenia typu NNW się sumują. W razie nieszczęśliwego wypadku, choroby lub innego zdarzenia ubezpieczeniowego skorzystać będzie można ze świadczeń z różnych polis. Może być też taka sytuacja, że w jednym ubezpieczeniu jest więcej świadczeń, a w innym ich nie ma wówczas ochrona jest pełniejsza.

 

Mam 2 synów w szkole sportowej. Czy ich również mogę ubezpieczyć?

Tak, na naszej stronie jest parkiet Sportowcy w szkołach sportowych. Zakresem obejmuje uprawianie sportu w szkołach sportowych, nawet zawodowego. Ale jeśli dziecko uczęszcza do klasy sportowej w zwykłej szkole podstwowej nie ma konieczności kupować pakietu sportowiec. Wszytskie nasze pakiety uwzględniają uprawianie sportu w szkołach, klubach na zajęciach pozalekcyjnych, Sportowiec jest dedykowany typowo dla szkół sportowych. 

 

Syn trenuje w klubie, a córka tańczy. Czy ubezpieczenie obejmuje wypadki na takich zajęciach?

Jeśli dzieci trenują w klubach sportowych, tanecznych i uczęszczają na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne to w ich ubezpieczeniu (Uczniaki, Maluchy, Młodzież w średniej) w zakresie i cenie składki jest uprawianie sportu. 

 

A dla rodziców ubezpieczenie działa podobnie?

Ubezpieczenie dla Rodziców to pakiet UbezpieczONA i UbezpieczONy.

UbezpieczONA:

  • NNW z wysoką sumą za uszczerbek na zdrowiu, prywatną pomocą medyczną i rehabilitacją
  • Ubezpieczenie ONKO, to świadczenie na wypadek zachorowania na nowotwór, pobytu w szpitalu, operacje i rehabilitacje
  • Prywatną opiekę medyczną, a w niej telekonsultacje z e-receptą i e-zwolnieniem oraz prywatne wizyty domowe
  • Pakiet „złota rączka” to szansa, żeby codzienne kłopoty przestały nas kłopotać
  • Prawnik na telefon pomoże problemom zapobiegać

UbezpieczONy

  • NNW z wysoką sumą za uszczerbek na zdrowiu, prywatną pomocą medyczną i rehabilitacją - wysokie sumy dające bezpieczeństwo rodzinie
  • Ubezpieczenie ONKO,
  • Prawnik na telefon pomoże problemom zapobiegać

 

Złota rączka, jak działa?

Złota rączka to element Assistance, który się zawiera w kilku produktach, a mianowicie w “Mama i Dziecko” i “UbezpieczONA”. My go nazywamy “codzienna pomoc”. W skład wchodzą, w zależności od pakietu, różni specjaliści - hydraulik, ślusarz, szklarz, elektryk, “Pan od AGD i RTV”. W przypadku jakiejś usterki dzwonimy do Centrum Alarmowego Assistance, oni umawiają i finansują wizytę. Pamiętajmy o tym, że nie płacimy sami i występujemy o zwrot, tylko w przypadku Assistance zawsze jest organizacja i pokrycie kosztów.

 

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj