Agnieszka Szczucka - waleczna MAMA

Agnieszka Szczucka, mama Kacpra i Szymona o walce o zdrowie syna.

https://www.youtube.com/watch?v=RS3MCvtva-Y

Agnieszka Szczucka w rozmowie z Magdą Huczek opowiada o walce o zdrowie swojego syna Kacpra, który zachorował na raka kości.

Wielka miłość i determinacja Agnieszki i jej męża oraz całej rodziny, pomogła Kacprowi pokonać tę chorobę.

Na ile było przydatne ubezpieczenie ? Co jest ważne w takiej sytuacji zdrowotnej dziecka ? To wszystko w tym odcinku, Zobaczcie sami!

 

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj