KAROLINA TUCHALSKA – SIERMIŃSKA

Poniższy materiał marketingowy ma charakter archiwalny i dotyczy produktów dystrybuowanych przez ubezpieczeniazdalnie.pl w przeszłości. W związku z tym nie dotyczy ochrony ubezpieczeniowej oferowanej począwszy od 2 września 2022 roku w ramach grupowych umów ubezpieczenia zawartych pomiędzy ubezpieczycielem Chubb European Group SE Spółka Europejska Oddział w Polsce, a ubezpieczającym Bliżej Ubezpieczeń sp. z o.o.

Karolina Tuchalska – Siermińska, psycholog, trener umiejętności społecznych. Autorka bloga odnova.net, uczy jak oswajać trudne emocje. Na swoim Instagramie i Tik Toku publikuje bardzo wartościowe i pomocne treści. Zerknijcie w wolnej chwili? 

 

 

 Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie mogę uwierzyć, że to już niemal wrzesień 🙈 Nie wiem, jak Wy odbieracie ten miesiąc, ale we mnie budzi on cały wachlarz różnorodnych emocji. Od niepewności, obaw przed nieznanym, po entuzjazm i chęć do działania.

~ Dla mnie to czas, w którym jakoś bardzkiej odczuwam (choć myślałam, że to niemożliwe) #odpowiedzialność, która na mnie spoczywa, za zapewnienie #bezpieczeństwa swoim najbliższym.

~ To też świadomość, że nie na wszystko mam wpływ. Dlatego, skupiam się na tym, na co mogę wpłynąć, to wprowadza spokój i poczucie bezpieczeństwa. Przed nami miesiąc zmian, wyzwań, dużej dawki niepewności i emocjonalnego roller coastera. ~ Obserwuję wzrost rodzicielskiej świadomości oraz chęci towarzyszenia i wspierania pociech w podejmowaniu nowych wyzwań. Bez wątpienia jest to zasługa łatwiejszego dostępu do wiedzy i nowych możliwość edukacyjnych.

~ Cieszy mnie, że jako psycholog coraz częściej biorę udział w projektach takich, jak ten stworzony przez @ubezpieczenia_zdalnie , w ramach którego, oprócz oferty, dającej możliwość ubezpieczenia siebie i swoich pociech, firma stara się edukować i wspierać swoich klientów.

~ Już niebawem podzielę się z Wami efektami naszej wspólnej pracy w formie nagrań, podczas których będziemy rozmawiać o tym, jak radzić sobie i wspierać dzieci w obliczu zmiany czy kryzysu. ~ Jak Wasze nastroje przed jutrzejszym dniem?

~ Miłego poniedziałku, K🤲🏼

Post udostępniony przez Karolina Tuchalska-Siermińska (@odnova.net.blog) Sie 31, 2020 o 2:26 PDT

„W ramach projektu przygotowujemy materiały  o tym jak wspierać dzieci w trudnych momentach . Podoba mi się jak przebiega proces budowania marki i dbałości o odpowiedzialność i relacje z Klientami”

https://www.instagram.com/stories/highlights/17848609061299894/?hl=pl

 

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj