MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN Ubezpiecza swoją rodzinę- 3 dzieci, siebie i męża.

Poniższy materiał marketingowy ma charakter archiwalny i dotyczy produktów dystrybuowanych przez ubezpieczeniazdalnie.pl w przeszłości. W związku z tym nie dotyczy ochrony ubezpieczeniowej oferowanej począwszy od 2 września 2022 roku w ramach grupowych umów ubezpieczenia zawartych pomiędzy ubezpieczycielem Chubb European Group SE Spółka Europejska Oddział w Polsce, a ubezpieczającym Bliżej Ubezpieczeń sp. z o.o.

Małgorzata Rozenek Majdan, gwiazda i osobowość telewizyjna, mama trójki wspaniałych chłopców, żona Radosława Majdana. 

"Ja ubezpieczam swoje dzieci, trójka jest ubezpieczona" 

"Od 29 złotych za rok można ubezpieczyć, ja ubezpieczem za więcej, bo za więcej, więcej wypłacają"

"Zaczęło się od tego, że jak Stasiek grał w piłkę to go ubezpieczyłam, wiadomo że musiałam ubezpieczyć też Tadka, a teraz od razu ubezpieczyłam automatycznie Henia"

"To ubezpieczenie obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, obejmuje uprawianie sportu wyczynowe, choroby, hospitalizację, również ze względu na Covid."

"To naprawdę nie jest wysoka kwota.  Wszyscy są ubepieczeni. Wchodzę, klikam, trwa to naprawdę 2 minuty raz do roku. Sama też się ubezpieczam i Radziu też jest ubezpieczony." 

https://www.instagram.com/stories/highlights/17863534682099546/

Ubezpiecz swojego  maluszka czy uczniaka oraz siebie jako rodzica tak jak zrobiła to Małgosia 

Kliknij :

 https://ubezpieczeniazdalnie.pl/product/nnw-uczniaki,

 https://ubezpieczeniazdalnie.pl/product/nnw-maluszki,

 https://ubezpieczeniazdalnie.pl/product/nnw-rodzica

Kup i poczuj się bezpiecznie !

Stać Cię na TO!

 

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj