MALUSZKI, masz je blisko siebie, a jednak ...

Ubezpieczenia dla dzieci

często kojarzą się ściśle z placówką oświatową. W żłobkach i przedszkolach rodzice są informowani o możliwości i konieczności ubezpieczenia dziecka. Rodzice Maluszków pozostających w domu, pod opieką mamy, babci czy niani zapominają (lub po prostu nie wiedzą), że swoje pociechy mogą również objąć takim ubezpieczeniem, zapewniając im bezpieczeństwo. Nasze Maluszki są bardzo ruchliwe i czasami chorują. Łatwo zgubić je z pola widzenia i nieustannie trzeba przy nich zachowywać czujność.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), przygotowane przez nas dla najmłodszych, zapewni im i Tobie tak potrzebne wsparcie w sytuacji, gdy doszło do urazu lub choroby. Podziel się z nami odpowiedzialnością. Jesteśmy do tego zdalni.

Co nas wyróżnia?

Przygotowując nasze programy konsultowaliśmy się z rodzicami oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, tak, by optymalnie dopasować zakres polisy do rzeczywistych zdarzeń ubezpieczeniowych. Zakres świadczeń zróżnicowaliśmy ze względu na realne zagrożenia dla dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Dlatego nasze ubezpieczenie jest najlepiej dopasowane do tego, co rzeczywiście jest potrzebne. A przy okazji pomyśleliśmy także o rodzicach.

Co zyskujesz korzystając z naszej ochrony?

Analizując oczekiwania rodziców wyodrębniliśmy grupę świadczeń odróżniających dobre i przydatne ubezpieczenie od tego przeciętnego:

  1. Ochrona działająca 24h na dobę i obejmująca cały świat.
  2. Swobodny wybór zakresu ubezpieczenia oraz wysokości składki.
  3. Precyzyjna tabela uszczerbków na podstawie, której TU podejmuje decyzje o wypłacie odszkodowania. W naszej tabeli masz wypisane ryzyka i od razu wiadomo, ile za jaki uszczerbek TU wypłaci.
  4. Bólowe jeśli wypadek nie spowodował uszczerbku, ale konieczna była wizyta u lekarza, wówczas też TU wypłaci świadczenie.
  5. Łatwe zgłaszanie szkody i szybka decyzja o wypłacie świadczenia.
  6. Dzieci chorują. Nie udajemy, że tak nie jest i nie chcemy pomijać tego faktu w ubezpieczeniu. Dlatego spora część zakresu ubezpieczenia dotyczy tego rodzaju zdarzeń. To przykładowo pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby (zdiagnozowanej w okresie ubezpieczenia), zdiagnozowania poważnego zachorowania.
  7. Koszty leczenia i rehabilitacji. Nie zawsze NFZ jest w stanie zapewnić nam to co potrzebne i tak szybko jak to potrzebne. W takiej sytuacji możesz skorzystać z prywatnej służby zdrowia i rozliczyć te koszty po zakończeniu leczenia. Pamiętaj o rachunkach lub fakturach wystawionych na dziecko! Dodatkowo w ramach Assistance masz możliwość wezwania lekarza i pielęgniarki do miejsca pobytu dziecka, które uległo wypadkowi - organizacja wizyty i jej koszt zostanie pokryte przez TU.

Czy znasz inne oferty dające Ci taką swobodę wyboru i dopasowane do Tego czego potrzebujesz?

Wszystko zdalnie, w 3 minuty.

Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila certyfikaty z numerem polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie, wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki, jak korzystać z polisy, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.

Pomyśl, ile warte jest dla Ciebie zdrowie i komfort szybkiego dostępu do lekarza oraz rehabilitacji. Pomyśl, ile wydałeś na ochronę dziecka w minionym roku. A ile wydałeś wczoraj na zakupy? Analizuj, decyduj i kup czego potrzebujesz by poczuć się bezpiecznie. Pamiętaj, że w razie wypadku wysokość świadczenia wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki. Zachęcamy do przeanalizowania opcji i decyzji, czy składka w wysokości 120 zł rocznie rzeczywiście tak bardzo obciąży budżet domowy? To prosta decyzja.

Na koniec przejrzyj także opcje ubezpieczeniowe przygotowane dla rodziców 

UbezpieczONA dla Mamy

UbezpieczONy dla Taty

Naszym zdaniem, zwyczajnie szkoda przegapić okazję. Bądźmy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj