Top 3 najważniejszych kwestii w ubezpieczeniu Twojego dziecka - chroń tych, których kochasz najbardziej!

Top 3 najważniejszych kwestii w ubezpieczeniu Twojego dziecka - chroń tych, których kochasz najbardziej!

Polisa Ubezpieczenia NNW dzieci jest przydatna tylko, jeśli we właściwym zakresie chroni dziecko. Ponieważ ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, nikt nie może Ci narzucić zakresu i ceny polisy.

Sam decydujesz.

Po pierwsze sam decydujesz o wysokości składki  i sumy ubezpieczenia na jaką jest ubezpoieczone dziecko. Warto, więc porównywać oferty we własnym zakresie. Czasami za tą samą kwotę dziecko może zostać ubezpieczone poza szkołą na dwukrotnie wyższą sumę ubezpieczenia.

Uszczerbki, pobyt w szpitalu, zwrot kosztów leczenia.

Najczęściej wypłacane świadczenia dotyczą uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu i zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji. Zasada jest prosta: im wyższa składka tym wyższa wypłata za to samo zdarzenie. Standardowo polisy dotyczą następstw nieszczęśliwych wypadków. Dobrze jest sprawdzić czy polisa ma rozszerzenie o pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby. To stosunkowo często wypłacane świadczenie u młodszych dzieci, które trafiają do szpitala z różnych powodów np. zatrucia pokarmowego lub zapalenia płuc.

Sport w cenie składki.

Jeśli Twoje dziecko trenuje jakiś sport, upewnij się że jest chronione także w trakcie treningów. Sprawdź także tabelę uszczerbkową – to ma znaczenie czy zawiera ona 50 urazów czy 150.

Warto poświęcić trochę czasu by mieć pewność, że Twoje dziecko jest faktycznie ubezpieczone, a nie tylko że ma polisę.

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj