Magda Huczek - Nasz ekspert w PnŚ

Magda Huczek, nasz ekspert i prawnik była gościem Pytania na Śniadanie.

W rozmowie z Prowadzącym program Tomaszem Wolnym, mówiła o najważniejszych aspektach dobrego ubezpieczenia w erze Covid 19, jak ubezpieczać dzieci i młodzież oraz studentów, co jest najważniejsze w dobrym ubezpieczeniu i ile musimy za nie zapłacić ?

Zobaczcie sami!

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/50198574/rodzinne-ubezpieczenia-dla-dzieci-i-rodzicow

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/50198580/rodzinne-ubezpieczenia-podsumowanie-dyzuru-eksperta

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj