NNW dla UCZNIAKÓW, dlaczego koniecznie trzeba ich ubezpieczyć?

NNW dla UCZNIAKÓW, dlaczego koniecznie trzeba ich ubezpieczyć?

W części szkół podstawowych rodzice otrzymają informację o konieczności ubezpieczenia dziecka w wybranym Towarzystwie Ubezpieczeniowym w z góry określonym zakresie. Są również szkoły, które zostawiają rodziców samych z tą decyzją. Bez względu na to, z którą z tych sytuacji masz do czynienia, rekomendujemy przeanalizowanie dostępnych możliwości ubezpieczenia swojego dziecka we własnym zakresie. Dzięki temu masz wpływ na zakres ochrony i ilość świadczeń oraz sam decydujesz o wysokości składki.

Proponowane przez nas ubezpieczenie to Program Ochrona 360 uwzględniający w swoim zakresie wszystkie ryzyka, jakie mogą stać się udziałem dziecka w wielu szkolnym czy wczesnoszkolnym: wypadki, choroby, wyrządzenie szkody przez dziecko innej osobie, a dodatkowo ochronę dla rodzica w zakresie wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Podziel się z nami odpowiedzialnością. Jesteśmy do tego zdalni!

Co nas wyróżnia?

Przygotowując nasze programy konsultowaliśmy się z rodzicami oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, tak, by optymalnie dopasować zakres polisy do rzeczywistych zdarzeń ubezpieczeniowych. Zakres świadczeń zróżnicowaliśmy ze względu na realne zagrożenia dla dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Dlatego nasze ubezpieczenie jest najlepiej dopasowane do tego, co rzeczywiście jest potrzebne.

Co zyskujesz korzystając z naszej ochrony?

Analizując oczekiwania rodziców wyodrębniliśmy grupę świadczeń odróżniających dobre i przydatne ubezpieczenie od tego przeciętnego:

 1. Polisę działającą 24h na dobę i obejmującą cały świat.
 2. Swobodny wybór zakresu ubezpieczenia oraz wysokości składki.
 3. Szeroka  tabela uszczerbków na podstawie której TU podejmuje decyzje o wypłacie odszkodowania. W naszym ubezpieczeniu stosujemy tak zwaną "pełną tabelę uszczerbkową", która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron). To bardzo ważne, bo dzięki temu każdy uraz wynikający z wypadku może zostać zakwalifikowany do wypłaty świadczenia. Także skręcenia czy oparzenia.
 4. Łatwe zgłaszanie szkody i szybka decyzja o wypłacie świadczenia.
 5. Uwzględnienie zdarzeń niezwiązanych z wypadkami. Na przykład dołączyliśmy do programu wsparcie finansowe w przypadku ugryzienia przez kleszcza. Jeśli powrót ze spaceru zakończysz w niechcianym towarzystwie - zwrócimy pieniądze za usunięcie kleszcza, jego przebadanie oraz koszt leczenia antybiotykami.
 6. Dzieci chorują. Nie udajemy, że tak nie jest i nie chcemy pomijać tego faktu w ubezpieczeniu. Dlatego spora część zakresu ubezpieczenia dotyczy tego rodzaju zdarzeń. To przykładowo pobyt dziecka w szpitalu z powodu choroby (zdiagnozowanej w okresie ubezpieczenia), pobyt rodzica w szpitalu z tytułu opieki nad dzieckiem, zdiagnozowania poważnego zachorowania czy zatrucie pokarmowe wymagające hospitalizacji.
 7. Ochronę Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym (OC) za szkody, które może wyrządzić innej osobie lub jej mieniu.
 8. Koszty leczenia i rehabilitacji. Nie zawsze NFZ jest w stanie zapewnić nam to, co potrzebne i tak szybko, jak to potrzebne. W takiej sytuacji możesz skorzystać z prywatnej służby zdrowia i rozliczyć te koszty po zakończeniu leczenia. Pamiętaj o rachunkach lub fakturach wystawionych na dziecko! Dodatkowo w ramach Assistance masz możliwość wezwania lekarza do miejsca pobytu dziecka, które uległo wypadkowi - organizacja wizyty i jej koszt zostanie pokryte przez TU.
 9. Na prośbę rodziców uwzględniliśmy w ubezpieczeniu zupełnie unikalną opcję. To polisa Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym (OC) chroniąca portfel rodzica, jeśli dziecko nieumyślnie zniszczyło czyjąś własność lub zraniło drugą osobę. Dziecko może wybić szybę w trakcie zabawy z piłką, porysować rowerem czyjś samochód lub wjechać w inną osobę szalejąc na rolkach.
 10. Zakres ubezpieczenia dostosowany do wieku dziecka. Dla Uczniaków dodaliśmy na przykład uprawianie sportów wyczynowych (w tym w klubach sportowych) bez zwyżki składki. W ramach Assistance koszty korepetycji w związku z długotrwałą przerwą w nauce w wyniku NNW. A w pakiecie e-Rehabilitacji 30 sesji online pod okiem fizjoterapeuty.

Czy znasz inne oferty dające Ci taką swobodę wyboru i dopasowane do Tego czego potrzebujesz?

Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila certyfikaty z numerem polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki, jak korzystać z polisy, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.

Pomyśl, ile warte jest dla Ciebie zdrowie i komfort szybkiego dostępu do lekarza i rehabilitacji. Pomyśl, ile wydałeś na ochronę dziecka w minionym roku. A ile wydałeś wczoraj na zakupy? Analizuj, decyduj i kup czego potrzebujesz. Pamiętaj, że w razie wypadku wysokość świadczenia wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki. Zachęcamy do przeanalizowania opcji i decyzji, czy składka w wysokości 140 zł rocznie rzeczywiście tak bardzo obciąży budżet domowy? To Twoja decyzja.

Na koniec przejrzyj także opcje ubezpieczeniowe przygotowane dla rodziców, w ramach kórych zapewniamy m.in:

 • ochronę na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia uwzględniającą wypłatę świadczeń za uszczerbek na zdrowiu i pobyt w szpitalu
 • pomoc medyczną pozwalającą na podjęcie prywatnego leczenia i rehabilitacji, które zostanie zorganizowane i opłacone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, które chroni Wasze portfele na wypadek szkody wyrządzonej przez Ciebie, domowników oraz psa.

Naszym zdaniem szkoda przegapić okazję. Bądźmy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj