NNW i OC na praktyki dla studentów, co znajdziesz w programie?

Studiujesz, prowadzisz aktywne życie, być może już pracujesz, uczelnia wysyła Cię na praktyki - to wiele sytuacji w których wszystko może się zdarzyć. Na wszelki wypadek warto podzielić się odpowiedzialnością z ubezpieczycielem. Dzięki temu będziesz mieć wsparcie, jeśli będzie potrzebna Ci pomoc medyczna czy rehabilitacyjna lub jeśli nieumyślnie wyrządzisz komuś krzywdę, spowodujesz szkodę. Twoje ubezpieczenie działa 24h na dobę i obejmuje cały świat. Dotyczy także wyczynowego uprawiania sportów np. w klubie siatkówki. I nie płacisz za to większej składki!

Jeśli przykładowo w wyniku wypadku złamiesz kość podudzia, a ubezpieczony jesteś w najlepszym wariancie ze składką 150 zł rocznie, możesz liczyć na:

  • Świadczenie za uszczerbek na zdrowiu. To w jakiej wysokości będzie zależało od skali urazu. Za 1% uszczerbku otrzymasz 500 zł. W tabeli uszczerbków ten uraz może mieć między 4% a 12% uszczerbku na zdrowiu. Bądźmy optymistami, załóżmy, że złamanie nie jest skomplikowane i otrzymałeś 4% co daje 2 000 zł wypłaty świadczenia. Szeroka tabela uszczerbków, która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron).
  • Zwrot kosztów leczenia: koszty prywatnych wizyt u ortopedy i chirurga, rezonansu oraz leków. Dzięki temu nie musiałeś spędzać 12 godzin na SORze, wybrałeś najlepszego dostępnego specjalistę w prywatnej placówce medycznej. Na zlecony rezonans nie czekałeś w NFZ 3 miesięcy, ale zrobiłeś badanie w tym samym dniu. Miałeś do dyspozycji 1 500 zł.
  • Zwrot kosztów rehabilitacji. Tu miałeś do dyspozycji także 1 500 zł na rehabilitację i 30 godzin e-Rehabiltacji prowadzonej online przez fizjoterapeutę. Wystarczyło Ci w przypadku tego urazu 14 sesji.
  • Zwrot kosztów nabycia wyrobów medycznych (kule, lekki gips, orteza). Miałeś do dyspozycji 15 000 zł, ale nie było aż tyle potrzebne.

Dodatkowo ubezpieczenie zapewnia Ci Ochronę Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym (OC) z rozszerzeniem na praktyki studenckie. Dotyczy to sytuacji, w których nieumyślnie zniszczyłeś mienie kogoś innego lub mienie zakładu pracy, w którym odbywasz praktyki studenckie. Podobnie, jeśli w wyniku Twojego nieumyślnego działania inna osoba doznała uszczerbku na zdrowiu.

Program Ochrona 360 uwzględnia w swoim zakresie zróżnicowane ryzyka: wypadki, choroby, szkody wyrządzone innej osobie, a dodatkowo ochronę dla rodzica w zakresie wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila certyfikaty z numerem polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki jak korzystać z polisy, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.

Zapewniamy także łatwe zgłoszenie szkody i szybką decyzję o wypłacie świadczenia.

Na koniec, Drogi Studencie, jeśli sam jesteś już rodzicem przejrzyj także dodatkowe opcje ubezpieczenia, czyli NNW Mamy i Taty i pakiety dla dzieci. Zadbaj też o swoich rodziców. Naszym zdaniem, zwyczajnie szkoda przegapić okazję. Bądźmy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj