NNW i OC zawodowe PRACOWNIKÓW OŚWIATY. Co znajdziesz w programie?

W Programie Ochrona 360 połączyliśmy trzy elementy tak, by najlepiej zabezpieczyć interesy dyrektorów, nauczycieli i innych pracowników placówek oświatowych: ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną i polisę OC zawodu..

Zakres ubezpieczenia obejmuje konsekwencje nieszczęśliwego wypadku, czyli nagłego, niespodziewanego zdarzenia wywołanego przez czynnik zewnętrzny, w wyniku którego doznaliśmy obrażeń ciała. A wypadki chodzą po ludziach. Niezależnie od naszej woli, czasem po prostu jako efekt roztargnienia i nieuwagi innych osób. Jak pokazują statystyki, przyczyną około 9% hospitalizacji są urazy wypadkowe i zatrucia. Nieszczęście może nas spotkać w drodze do pracy, w pracy, ale także we własnej kuchni lub w trakcie niedzielnej wycieczki rowerowej. Dlatego ochrona działa 24h na dobę i obejmuje cały świat.

Dzięki Ubezpieczeniu NNW otrzymasz bardzo wysokie świadczenia za uszczerbek na zdrowiu oraz pobyt w szpitalu (100 zł za dzień). I co bardzo istotne, o przyznanie odszkodowania możesz starać się w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym w którym masz polisę na życie lub NNW. Nasze zdrowie i życie jest chronione inaczej niż samochód, który możemy ubezpieczyć tylko w jednym miejscu. Innymi słowy, jeśli za poważne złamanie ręki dostaniesz z ubezpieczenia w pracy 5% uszczerbku i 2000 zł, to w naszym ubezpieczeniu NNW za 5% otrzymasz nawet 3100 zł. W sumie otrzymasz ponad 5000 zł. Naszym zdaniem warto jednorazowo wydać 200 zł i zapewnić sobie taką ochronę. Decyzja należy do Ciebie. Stać Cię na to.

Drugi obszar ubezpieczenia to Pakiet Medyczny (Med Casco). W ramach niego Towarzystwo Ubezpieczeniowe do wybranej przez Ciebie sumy ubezpieczenia a w związku z leczeniem następstw nieszczęśliwego wypadku:

  • zorganizuje i pokryje koszt Twojej wizyty u specjalisty - konsultacje ortopedy, chirurga, neurochirurga, okulisty, neurologa, laryngologa, kardiologa, pulmonologa i psychologa
  • pokryje koszty koszty badań diagnostycznych m.in. tomografii komputerowej, rezonansu, badań rentgenowskich czy badań USG
  • pokryje koszty zabiegów ambulatoryjnych - zabiegi chirurgiczne, laryngologiczne, okulistyczne lub ortopedyczne
  • pokryje koszty konsultacji lekarza rehabilitacji lub fizjoterapeuty oraz 20 – dniowy cykl zabiegów fizjoterapeutycznych.

Dzięki temu zyskujesz kontrolę nad tym gdzie i w jaki sposób przebiega Twoje leczenie.

A dłuuggie kolejki na SORze możesz zwyczajnie ominąć.

I wreszcie trzeci element. Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej umożliwia wypłatę odszkodowania dla osoby poszkodowanej w wyniku nieumyślnego działania nauczyciela. Poszkodowanym może być sam uczeń/jego mienie lub poszkodowana w wyniku jego działań osoba trzecia/jej mienie. Roszczenie poszkodowanego musi wynikać z prawnie określonego zakresu odpowiedzialności zawodowej pracownika.

Anna od 9 lat pracuje w szkole podstawowej. Uczy języka polskiego, dodatkowo jest także wychowawcą klasy IV. W trakcie jednej ze szkolnych wycieczek dwóch jej podopiecznych tak energiczne się przepychało, że jeden z nich upadł i złamał rękę, a drugi ma rozbite okulary. Rodzice obojga dzieci wystąpili o wypłatę odszkodowania za uszkodzenie ciała (koszty rehabilitacji i korepetycji) oraz uszkodzenie mienia (950 zł za zakup nowych oprawek i szkieł). Dzieci przebywały pod opieką Anny, jej obowiązkiem było zapewnienie im bezpieczeństwa. W czasie zdarzenia nauczycielka była z grupą uczniów w innej części pomieszczenia i nie zdążyła wystarczająco szybko zareagować. Na wniosek poszkodowanych Ubezpieczyciel wypłacił w sumie 1 400 zł odszkodowania z tytułu niewłaściwego nadzoru.

Wyłączone z odpowiedzialności są sytuacje, w których nauczyciel nie miał wpływu na zajście zdarzenia, było ono umyślnym działaniem sprawcy lub sprawca pozostawał pod wpływem alkoholu.

Ubezpieczenie dotyczy osób pracujących w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną a ochrona działa na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila certyfikaty z numerem polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki jak korzystać z ubezpieczenia, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.

W przypadku szkody, pokierujemy Cię tak, by sprawnie i jak najszybciej dopełnić formalności. Co ważne, pracujemy na pełnej tabeli uszczerbków, która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron). To bardzo ważne, bo dzięki temu każdy uraz wynikający z wypadku może zostać zakwalifikowany do wypłaty świadczenia.

Pora na decyzję. Zanim jednak to zrobisz, prosimy, zastanów się ile wydałeś na swoją ochronę w minionym roku. A ile wydałeś wczoraj na zakupy? Czy te proporcje są dla Ciebie właściwe? Stara prawda głosi, że nikt się o nas nie zatroszczy tak jak my sami...

PS. Jeśli podoba Ci się nasz pakiet Ochrona 360, poleć nas Znajomym.

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj