Program dla MATURZYSTÓW, dlaczego ochrona na 13 miesięcy?

Maturzyści chociaż już dorośli, to o swoim bezpieczeństwie nie myślą zbyt wiele. Priorytety są inne :). Przygotowaliśmy dla nich rozwiązanie, dzięki któremu ich ochrona jest aktywna dłużej niż standardowo, czyli 13 miesięcy - tym samym obejmuje również październik.

Naszych Maturzystów ciągle nie ma w domu. Podobno uczą się ze znajomymi. Wyobraźnia podpowiada nam jednak także inne scenariusze. Szybka jazda samochodem, wypad skuterem za miasto czy wyścigi na elektrycznych hulajnogach. Dla własnego spokoju warto zatroszczyć się o ich ubezpieczenie. Program Ochrona 360 uwzględnia w swoim zakresie zróżnicowane ryzyka: wypadki, choroby, szkody wyrządzone innej osobie, a dodatkowo ochronę dla rodzica  w zakresie wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Co nas wyróżnia?

Przygotowując nasze programy konsultowaliśmy się z rodzicami oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, tak, by optymalnie dopasować zakres polisy do rzeczywistych zdarzeń ubezpieczeniowych. Zakres świadczeń do realnych zagrożeń w tej grupie wiekowej.

Twój Maturzysta korzystając z naszego Programu Ochrony 360 zyskuje:

 1. Polisę działającą 24h na dobę i obejmującą cały świat.
 2. Szeroką tabelę uszczerbków na podstawie której TU podejmuje decyzje o wypłacie odszkodowania. W naszym ubezpieczeniu stosujemy tak zwaną "pełną tabelę uszczerbkową", która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron).
 3. Łatwe zgłaszanie szkody i szybka decyzja o wypłacie świadczenia.
 4. Pakiet Kleszcz w ramach którego zwrócimy pieniądze za usunięcie kleszcza, jego przebadanie oraz koszt leczenia antybiotykami
 5. Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby (zdiagnozowanej w trakcie trwania ubezpieczenia).
 6. Koszty leczenia i rehabilitacji.
 7. Ochronę Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym (OC) za szkody, które może wyrządzić innej osobie lub jej mieniu.
 8. W zakresie wyczynowe uprawianie sportów (w tym w klubach sportowych) oraz e-Rehabilitację w postaci 30 sesji online pod okiem fizjoterapeuty.

Czy znasz inną ofertę, która Twojego przyszłego studenta zabezpieczy lepiej?

Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila certyfikaty z numerem polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie, wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki, jak korzystać z polisy, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.

Analizuj, decyduj i kup czego potrzebujesz. Pamiętaj, że w razie wypadku wysokość świadczenia wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki. Zachęcamy do przeanalizowania opcji i decyzji czy składka w wysokości 152 zł rocznie rzeczywiście tak bardzo obciąży budżet domowy? To Twoja decyzja.

Na koniec drogi rodzicu przejrzyj także opcje ubezpieczeniowe przygotowane specjalnie dla Ciebie.. W ramach nich zapewniamy m.in:

 • ochronę na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia uwzględniającą wypłatę świadczeń za uszczerbek na zdrowiu i pobyt w szpitalu
 • pomoc medyczną pozwalającą na podjęcie prywatnego leczenia i rehabilitacji, które zostanie zorganizowane i opłacone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, które chroni Wasze portfele na wypadek szkody wyrządzonej przez Ciebie, domowników oraz psa.

Naszym zdaniem szkoda przegapić okazję. Bądźmy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj