Rodzicu, jak ważna dla rodziny jest Twoja ochrona i bezpieczeństwo?

Program Ochrona 360 wymyśliliśmy, aby umożliwić sobie oraz innym  rodzicom zadbanie także o bezpieczeństwo własne. Część z nas wychodzi do pracy, część pracuje opiekując się dzieckiem w domu. Jeździmy na weekendy do rodziny. Wyprawiamy się nad jezioro lub do Chorwacji. Korzystam z samochodu, roweru, komunikacji miejskiej. Uprawiamy sportyaktywne lub takie, które raczej polegają na grze w karty. Biegamy maraton lub tylko do autobusu. Wkręcamy żarówkę na drabince lub chybotliwym taborecie. Tak czy inaczej, jesteśmy codziennie aktywni. A to oznacza, że ​​tak, jak naszym dzieciom i nam może przytrafić się seria niefortunnych problemów. Nie mamy już tej samej jakości, że odpowiadamy tylko za siebie. Czy jesteśmy zdrowi i duże znaczenie dla naszej rodziny. Dla dzieciaków. Znaczenie ma to, jak szybko możemy wrócić do zdrowia po przebytym urazie. Właśnie w tym przypadku scenariusz jest na, jak pomaga nam nasze ubezpieczenie .

Trzy opcje ubezpieczeniowe, jakie dajemy Wam do dyspozycji do:

  • Na zdrowie i pobyt w szpitalu ratę zabezpieczenie za zdrowie i zdrowie
  • pomoc medyczna, które mogą dać na koszt prywatnego leczenia i rehabilitacji , które będą płatne i zapewnione przez usługi ubezpieczeniowe
  • ubezpieczenie o odpowiedzialności cywilnej, które chronią portfele na, wyrządzonej komuś z zewnątrz przez rodzica.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia? Przede wszystkim rodzice, którzy ubezpieczą swoje dziecko w naszym programie NNW, którzy nie ukończyli 70 roku życia , ale zapraszamy również rodziców, którzy mogą uchronić swoje dziecko w szkole.

Większość rodziców korzysta z grupowego ubezpieczenia na życie w pracy. Nasze zdrowie i życie jest jednak chronione inaczej niż samochód. Możemy mieć kilka polis i w razie potrzeby z każdej z nich otrzymamy wypłatę odszkodowania. Innymi słowy - nasz program przy jednorazowej, niewielkiej składce (do 200 zł) pozwala podwoić wypłacone kwoty za świadczenia, które pokrywają się z innym ubezpieczeniem. Jeśli za złamanie ręki dostaniesz z ubezpieczenia w pracy 5% uszczerbku i 2000 zł, to w naszym ubezpieczeniu NNW za 5% otrzymasz nawet 2800 zł. To razem prawie 5000 zł. Czy warto? Raczej tak. Mając taką okazję szkoda przegapić to ubezpieczenie. Wynegocjowaliśmy bardzo wysokie kwoty świadczeń przy relatywnie niskiej składce.

Jednym z kluczowych elementów naszego ubezpieczenia jest Pakiet Medyczny Med Casco). W ramach niego towarzystwo ubezpieczeniowe do wybranej przez Ciebie sumy ubezpieczenia a w związku z leczeniem następstw nieszczęśliwego wypadku:

  • zorganizuje i pokryje koszt Twojej wizyty u specjalisty - konsultacje ortopedy, chirurga, neurochirurga, okulisty, neurologa, laryngologa, kardiologa, pulmonologa i psychologa
  • pokryje koszty badań diagnostycznych m.in. tomografii komputerowej, rezonansu, badań rentgenowskich czy badań USG
  • pokryje koszty zabiegów ambulatoryjnych - zabiegi chirurgiczne, laryngologiczne, okulistyczne lub ortopedyczne
  • pokryje koszty konsultacji lekarza rehabilitacji lub fizjoterapeuty oraz 20 – dniowy cykl zabiegów fizjoterapeutycznych.

Dzięki temu zyskujesz kontrolę nad tym gdzie i w jaki sposób przebiega Twoje leczenie. A kolejki na SORze możesz zwyczajnie ominąć.

Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila certyfikaty z numerem polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki jak korzystać z ubezpieczenia, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili. Twoje ubezpieczenia działa 24h na dobę i obejmują cały świat. Dotyczy także wyczynowego uprawiania sportów np. w klubie siatkówki. I nie płacisz za to większej składki!

W przypadku szkody, pokierujemy Cię tak, byś sprawnie i jak najszybciej dopełnił formalności. Co ważne, pracujemy na pełnej tabeli uszczerbkowej, która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron) To bardzo ważne, bo dzięki temu każdy uraz wynikający z wypadku może zostać zakwalifikowany do wypłaty świadczenia.

Pomyśl, ile warte jest dla Ciebie zdrowie i komfort szybkiego dostępu do lekarza czy rehabilitacji. Pomyśl, ile wydałeś na ochronę siebie w minionym roku. A ile wydałeś wczoraj na zakupy? Analizuj, decyduj i kup czego potrzebujesz. Nie oszczędzaj na sobie. Stać Cię na to.

Bądźmy wszyscy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

PS. Jeśli podoba Ci się nasz pomysł na działalność ochrony dziecka i rodzica, poleć nas Znajomym.

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj