NNW Dzieci i Młodzieży
Zniżka rodzinna - 25% taniej za ubezpieczenie kolejnego dziecka.
Dla tych, których kochasz najbardziej.
Maluszki w domu
A kuku!
I czasem kuku ...
Maluchy w żłobku i przedszkolu
Płaczą jak je zostawisz, a potem płaczą że je odbierasz.
Uczniaki w podstawówce
Rządzą na szkolnym boisku!
Młodzież w średniej
Oni wszystko wiedzą lepiej.
Studenci
Dorośli - zachowaj czujność!
Mama i Dziecko
Dla małych i dużych
NNW Dzieci i Młodziezy
Ten wyjątkowy program po pierwsze pozwala rodzicom swobodnie wybrać zakres preferowanego ubezpieczenia oraz składkę jaką chce zapłacić. Zapewniamy swobodę decyzji. Choć pamiętajmy, że w razie wypadku wysokość świadczenia wprost zależy od sumy ubezpieczenia, a tym samym od wysokości składki. Zachęcamy do przeanalizowania opcji i decyzji czy jednorazowa składka w wysokości 120 zł rzeczywiście tak bardzo obciąży budżet domowy? Jeśli tak, mamy opcje za 47 zł czy 70 zł. To Twoja decyzja. Pamiętaj, że nie jesteś zobligowany by korzystać z oferty przedstawionej w żłobku, przedszkolu czy szkole. Polecamy się także uwadze rodziców dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do żłobka lub placówki oświatowej. Maluchy pozostające w domu, pod opieką mamy, babci czy niani, także powinny mieć możliwość ochrony ubezpieczeniowej.
Warianty i zakres ochrony dopasowaliśmy do wieku dziecka - nigdzie indziej nie znajdziesz takiego zestawu świadczeń. Przykładowo ubezpieczenie najmłodszych dzieci uwzględnia interwencję lekarza, który usunie ciało obce z nosa lub ucha (zwykle to klocek...). Dodaliśmy także wypłatę za pobyt w szpitalu z powodu choroby, w tym zatrucia pokarmowego oraz dla rodzica z tytułu opieki nad chorym dzieckiem. Wiemy, że aktywność dzieci czasami może wymknąć się spod kontroli - dlatego dopisaliśmy ubezpieczenie OC Rodzica, które przyda się jeśli dziecko nieumyślnie zniszczyło czyjąś własność lub zraniło drugą osobę. A studentom dodaliśmy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) na praktykach. Od lat jesteśmy w “sezonie na kleszcza”. Powrót ze spaceru możemy zakończyć z niechcianym towarzyszem - zwrócimy w takiej sytuacji pieniądze za usunięcie kleszcza, jego przebadanie oraz koszt leczenia antybiotykami. Czy znasz inne oferty dające Ci taką swobodę wyboru i dopasowane do Tego czego potrzebujesz? Z pewnością nie.
Wszystkie formalności załatwisz z nami szybko, wygodnie i przede wszystkim zdalnie. Wybierasz produkt dla siebie, wprowadzasz dane, opłacasz składkę i natychmiast otrzymujesz na maila polisy potwierdzające zawarcie ubezpieczenia. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie wszystkie informacje, dokumenty i wskazówki jak korzystać z polisy, będą dostępne i pod ręką w każdej chwili.
W przypadku szkody, pokierujemy Cię tak, by sprawnie i jak najszybciej dopełnić formalności w kontakcie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Co ważne, pracujemy na pełnej tabeli uszczerbkowej, która zawiera ponad 180 grup świadczeń opisujących wszelkiego rodzaju urazy wewnętrzne i zewnętrzne (ponad 50 stron).
Bądźmy bezpieczni. Jesteśmy do tego zdalni!

Podając dane w formularzu wyraźnie potwierdzam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Zdalnie Sp z o.o. w celu uzyskania odpowiedzi/informacji na złożone przeze mnie zapytanie. Przysługuje mi m.in. prawo dostępu do danych, ich usunięcia i prawo do przenoszenia. Wszystkie prawa oraz pozostałe informacje są dostępne tutaj: Polityka prywatności

Pliki cookies przetwarzane są m.in. w celu jak najlepszego dopasowania prezentowanych treści do potrzeb i zainteresowań użytkowników a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług świadczonych przez firmę Zdalnie Sp. z o.o. oraz aby dokonywać pomiarów, które pozwalają udoskonalać produkty i usługi oferowane przez Zdalnie Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje na temat rodzajów plików cookies, sposobach korzystania z plików oraz usuwania, a także o naszych partnerach znajdują się w Polityce prywatności.
Akceptuj